Якщо людина має значні борги перед банками, фінансовими компаніями та/або іншими особами і не в змозі їх повернути, вона може звернутися до суду з проханням оголосити її банкрутом.

Адвокат – це професіонал своєї справи, який, надаючи необхідну допомогу у розв’язанні питання банкрутства, забезпечує правову допомогу та захист у судовому процесі.

Арбітражний керуючий – це фізична особа, яка отримала відповідне свідоцтво та інформація про яку внесена до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України. Він є обов’язковим учасником судової справи про банкрутство. Арбітражний керуючий призначається судом.

Наша компанія надає послуги як адвоката, так і арбітражного керуючого.

Серед іншого, пропонуємо такі послуги:

  • Банкрутства фізичної особи.
  • Реструктуризації боргу за кредитним договором.
  • Процедури банкрутства фізичної особи-підприємця.
  • Списання боргу по кредиту.
  • Оскарження виконавчих проваджень про арешт рахунків/майна боржника.

За процедурою банкрутства фізичної особи можна списати різні види боргів, такі як позики, банківські кредити, штрафи, податкова заборгованість та інші.

Цим дієвим інструментом скористалося вже багато людей. Проте використовувати його слід за підтримки досвідчених адвокатів та арбітражного керуючого. Наші фахівці допоможуть Вам при складанні та поданні документів до суду, а також супроводжуватимуть на усіх стадіях судового процесу.

 

Розпочни фінансове життя з чистого аркуша!